درباره ما

تاریخچه ما

سالها تجربه در حوزه تجارت بین‌المللی و درک نیازهای بازار برای دسترسی به کالاهای باکیفیت ما را برآن داشت تا پیشرو در ارائه خدمات صادرات و واردات و تامین کالاهایی با استانداردهای ‌جهانی به مشتریان باشیم. تلاش ما بر این بوده که کیفیت مطلوب را در کنار قیمت باصرفه‌تر و بهره‌مندی از دانش روز مهندسی، عرضه کنیم و برترین راهکارهای تجاری و صنعتی را به مشتریان، تامین‌کنندگان و صاحبان صنعت و تجارت ارائه دهیم.

شرکت وستاورس با تکیه بر تیم مهندسی خلاق و مجرب و ارتباطات گسترده‌ بین‌المللی در بخش‌های مختلف صنعت ساختمان و پتروشیمی توانسته است با اخذ نمایندگی سه شرکت معتبر در تولید محصولات ساختمانی آرفن (Arfenایندکس (Indexfix) و UGA پس از شناخت نیازهای تامین‌کنندگان و مشتریان قادر به ارائه خدمات بهینه و مبتنی بر پیشرفته‌ترین راهکارهای موجود دنیا باشد. تیم وستاورس افتخار دارد که در راستای تضمین دسترسی و تامین کالاهای باکیفیت که با کنترل‌های دقیق مهندسی در هر مرحله از تولید رصد شده‌ است، گام بردارد تا بهترین خدمات با هزینه کلی کاملا رقابتی را ارائه دهد.

همچنین شرکت وستاورس در زمینه مدیریت صادرات کالا با دسترسی به بازارهای بین‌المللی و دانش تخصصی تجارت، کشف و توسعه بازارهای صادراتی جدید را برای شما امکان پذیر می سازد تا امور صادرات خود را با مقرون به‌صرفه‌ترین هزینه‌ها در کمترین زمان به نتیجه مطلوب برسانید.

تمام تلاش ما بر این است که دانش و تخصص خویش را درمسیر تسهیل صادرات و واردات کالا، حمل و نقل بین‌المللی، ترخیص کالا، بازاریابی صادراتی و امور گمرکی، به‌کار بندیم و با به‌کارگیری شیوه‌های مدرن مشتری‌یابی و دسترسی سریع‌تر و ارزان‌تر به بازارهای جهانی، همکاری راهبردی با مشاوران، پیمانکاران و سازندگان را اولویت مهم خود بسازیم. و مهمتر از همه، تیم ما با ارائه مشاوره‌های لازم در زمینه سورس‌یابی، بازرگانی خارجی و داخلی و خدمات فنی و مهندسی، از صفر تا صد پروژه در کنار شما خواهد بود.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن
گروه ما

مدیران ارشد

عادل شکری‌نیا عمران

عادل شکری‌نیا عمران

رئیس هیئت مدیره
مهندس عمران
علیرضا طالبیان شریف

علیرضا طالبیان شریف

عضو هیئت مدیره و مدیر ارشد اجرایی
کارشناسی ارشد مهندسی زلزله
یوسف عزیزیان

یوسف عزیزیان

عضو هیئت مدیره
مهندس عمران
آرمین مصلحی

آرمین مصلحی

مدیر فروش و عضو هیئت مدیره

کارشناسی ارشد مهندسی زلزله

 

شرکای ما